Lenteweekend 50+ (19-22 april 2020)IN VERBAND MET CORONA-CRISIS VERVALT DEZE REIS.


De lente stemt positief: alles wordt groen, bloemen bloeien en de zon schijnt weer. Tijdens de 50+ dagen van de Gemeenschap Emmanuel gaan we op zoek naar een nieuwe lente in ons geloof. Geloven we dat vernieuwing echt mogelijk is, voor onszelf en voor de Kerk?

We laten ons inspireren door bijzondere verhalen en mooie vieringen. Moet ik theoloog zijn om God te ervaren, of is ook een nuchtere, praktische benadering mogelijk? Met dergelijke vragen gaan we aan de slag. In alle vrijheid, niks moet. Vanzelfsprekend is er volop tijd om ervaringen uit te wisselen. Geniet van de mooie natuur rondom Bezinningscentrum Emmaüs in Helvoirt. Maak anderen enthousiast en neem ze mee. Van harte welkom!


info: pastoor Miedema of folders achter in de kerk

Uitgelichte berichten
Binnenkort komen hier posts
Nog even geduld...
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Er zijn nog geen tags.
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2015 - Parochie Leunen-Veulen-Heide