Gulden Mis - 14 december 07:00 uur


De advent is een vergeten liturgische periode. Voordat wij het ons realiseren branden alle vier kaarsen van de adventskrans. om deze liturgische periode iets meer onder de aandacht te brengen wordt op zaterdag 14 december om 7:00 uur een Gulden Mis opgedragen in de paterskerk. De Gulden Mis is een speciale H.Mis ter nagedachtenis aan de blijde verwachting van de H. Maagd Maria. Naar eeuwenoude traditie wordt de H.Mis vroeg in de ochtend (om 7:00 uur) opgedragen in een oerdonkere kerk die slechts verlicht wordt door een zee van kaarslicht. U bent van harte uitgenodigd om samen met andere parochianen deze bijzondere H.Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw te vieren en op deze manier u voor te bereiden op de komst van de Vredevorst met Kerstmis


Uitgelichte berichten
Binnenkort komen hier posts
Nog even geduld...
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Er zijn nog geen tags.
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2015 - Parochie Leunen-Veulen-Heide