Samenkerk - van Synode tot Concilie


Paterskerk - Komende dinsdag 19 nov. om 19:30 uur heeft de werkgroep Samenkerk dr. Lambert Hendriks uitgenodigd om in het parochiezaaltje van de paterskerk iets te vertellen over de besluitvorming in de kerk. Dit thema krijgt de titel : "van Synode tot Concilie'. Enkele weken geleden heeft de Amazone-synode in een brede publieke belangstelling gestaan. Rector Hendriks van het seminarie Rolduc zal uitleg geven hoe de besluit-vorming van wereldkerk tot lokale bisdom in de Rooms Katholieke Kerk functioneert.

U bent van harte welkom, inloop vanaf 19:15 uur. Koffie en thee wordt aangeboden. De toegang is vrij dankzij een vrijwillige bijdrage.


Uitgelichte berichten
Binnenkort komen hier posts
Nog even geduld...
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
Er zijn nog geen tags.
Volg ons
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

© 2015 - Parochie Leunen-Veulen-Heide